Nieuwsarchief

Dialoogbijeenkomst nanotechnologie

29 AUGUSTUS 2008

Voor het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM), het programma Nano4Vitality en het RIKILT-Instituut voor Voedselveiligheid organiseert Schuttelaar & Partners de dialoogbijeenkomst ‘Van Nano naar Nu’. Deze bijeenkomst over belang en toepassing van nanotechnologie in de voedingsbranche vindt plaats op donderdagmiddag 18 september 2008 in ‘Het Spaansche Hof’ in Den Haag.


Industrie in gesprek met consument

7 AUGUSTUS 2008 - meer informatie: Lotje van de Poll

Voedingsvoorlichting is steeds vaker een interactief proces. Zo heeft Becel de Hartmonitor in het leven geroepen om haar beleid af te stemmen op de mening van de consument. Lotje van de Poll interviewde Hanneke Kolthof, woordvoerder van Becel, over dit onderwerp voor een artikel in Voeding Nu.


Onvoldoende aandacht voor goede vetten

6 AUGUSTUS 2008

Moeders hebben onvoldoende aandacht voor de goede vetten in de voeding van hun kinderen. En dat terwijl deze goede vetten onmisbaar zijn voor een optimale groei en ontwikkeling van kinderen. Lotje van de Poll en Francis Riekhoff schreven er een artikel over in Voeding Nu.


2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

international website